Zoznam produktov výrobcu Halcon

Akcia !
Potomac Sand 60x120 (leštený povrch)
49,90 € / m2
71,85 € / bal

Teplejšie tóny = útulnejší domov. Potomac Sand ponúka pieskové farebné prevedenia s imitáciou mramoru. Španielsku sériu Potomac možno použiť ako obklad do kúpeľne či za kuchynskú linku alebo ako dlažbu do celého domu či bytu. Vyrába sa v troch povrchových prevedeniach - matnýlesklý a leštený povrch. Vďaka gresovému materiálu je možné dlažbu použiť aj do exteriéru, napríklad na terasu či balkón. Rektifikované hrany zabezpečia pokládku s minimálnymi škárami. Tip od nás: vyrobte si z jednotlivých dlaždíc dizajnový stolík!

Akcia !
Potomac Blanco 60x120 (leštený povrch)
49,90 € / m2
71,85 € / bal

Hľadáte minimalistický dizajn v mramorovom prevedení? Blanco zo série Potomac je pre vás ten pravý. Jemné žilovanie v elegantnom bielom prevedení. Sériu možno použiť nie len ako obklad od kúpeľne, ale aj ako dlažbu do celého domu či bytu. Fantázii sa medze nekladú, Potomac Blanco môžete použiť aj ako obklad za kuchynskú linku prípadne si viete z dlažby vyrobiť nadčasový stolík. Gresový materiál zabezpečuje mrazuvzdornosť dlažby, a preto ju možno použiť aj v exteriéri na terase či balkóne. Vyrába sa v troch povrchových prevedeniach - matnýlesklý a leštený povrch.

Akcia !
Doge Murano 60x60
36,90 € / m2
53,14 € / bal

Výroba španielskej série Doge bola inšpirovaná klasickými benátskymi podlahami – dizajnom terazzo. Farba Murano nesie názov práve po ostrove v Benátkach, ktorý je známy najmä sklárskym priemyslom a výrobou benátskeho skla. Farebný odtieň Murano reprezentuje studené farebné tóny v tmavom prevedení. V najobľúbenejšom štvorcovom formáte 60x60 je ideálny do akéhokoľvek priestoru – ako obklad na stenu či dlažba do celého domu. Vďaka svojim technickým vlastnostiam a skvelej hrúbke 9,5mm možno dlažbu smelo ukladať aj na podlahové kúrenie.

Akcia !
Doge Rialto 60x60
36,90 € / m2
53,14 € / bal

Výroba španielskej série Doge bola inšpirovaná klasickými benátskymi podlahami – dizajnom terazzo. Farba Rialto nesie názov práve po centrálnej oblasti Benátok známej svojimi prominentnými trhmi či monumentálnym mostom Rialto, ktorý vedie nad Canal Grande. Farebný odtieň Rialto reprezentuje teplé farebné tóny v tmavom prevedení. V najobľúbenejšom štvorcovom formáte 60x60 je ideálny do akéhokoľvek priestoru – ako obklad na stenu či dlažba do celého domu. Vďaka svojim technickým vlastnostiam a skvelej hrúbke 9,5mm možno dlažbu smelo ukladať aj na podlahové kúrenie.

Akcia !
Doge San Marco 60x60
36,90 € / m2
53,14 € / bal

Výroba španielskej série Doge bola inšpirovaná klasickými benátskymi podlahami – dizajnom terazzo. Farba San Marco nesie názov práve po mestskej časti Benátok, ktorá je turistickým srdcom Benátok. Nachádza sa tu Bazilika sv. Marka, Dóžov palác či Most vzdychov. Farebný odtieň San Marco reprezentuje teplé farebné tóny v svetlom prevedení. V najobľúbenejšom štvorcovom formáte 60x60 je ideálny do akéhokoľvek priestoru – ako obklad na stenu či dlažba do celého domu. Vďaka svojim technickým vlastnostiam a skvelej hrúbke 9,5mm možno dlažbu smelo ukladať aj na podlahové kúrenie.

Akcia !
Doge Torcello 60x60
36,90 € / m2
53,14 € / bal

Výroba španielskej série Doge bola inšpirovaná klasickými benátskymi podlahami – dizajnom terazzo. Farba Torcello nesie názov práve po drobnom ostrove v Benátkach, kde sa nachádza známa bazilika Santa Maria Assunta či most Ponte del Diavolo postavený bez zábradlia. Farebný odtieň Torcello reprezentuje studené farebné tóny v svetlom prevedení. V najobľúbenejšom štvorcovom formáte 60x60 je ideálny do akéhokoľvek priestoru – ako obklad na stenu či dlažba do celého domu. Vďaka svojim technickým vlastnostiam a skvelej hrúbke 9,5mm možno dlažbu smelo ukladať aj na podlahové kúrenie.

Akcia !
Doge Murano 60x120
35,90 € / m2
51,70 € / bal

Štýl terazzo aktuálne zažíva svoj veľký comeback práve vďaka španielskej dlažbe Doge, ktorá sa inšpirovala typickými benátskymi podlahami. Farba Murano nesie názov práve po ostrove v Benátkach. Najpredávanejší obdĺžnikový rozmer 60x120 je ten, po ktorom ľudia siahajú najčastejšie. Dlaždice sú vyrobené z gresu, a teda majú mrazuvzdorné vlastnosti – možno ich použiť ako interiérové dlažby či obklady, ale aj ako dlažbu do exteriéru. V tomto rozmere 60x120 sa vyrába dokonca aj dlažba so zvýšeným protišmykom R11, ktorá je ideálna ako vonkajšia dlažba.

Akcia !
Doge Rialto 60x120
35,90 € / m2
51,70 € / bal

Štýl terazzo aktuálne zažíva svoj veľký comeback práve vďaka španielskej dlažbe Doge, ktorá sa inšpirovala typickými benátskymi podlahami. Farba Rialto nesie názov práve po centrálnej oblasti Benátok. Najpredávanejší obdĺžnikový rozmer 60x120 je ten, po ktorom ľudia siahajú najčastejšie. Dlaždice sú vyrobené z gresu, a teda majú mrazuvzdorné vlastnosti – možno ich použiť ako interiérové dlažby či obklady, ale aj ako dlažbu do exteriéru. V tomto rozmere 60x120 sa vyrába dokonca aj dlažba so zvýšeným protišmykom R11, ktorá je ideálna ako vonkajšia dlažba.

Akcia !
Doge San Marco 60x120
35,90 € / m2
51,70 € / bal

Štýl terazzo aktuálne zažíva svoj veľký comeback práve vďaka španielskej dlažbe Doge, ktorá sa inšpirovala typickými benátskymi podlahami. Farba San Marco nesie názov práve po mestskej časti Benátok. Najpredávanejší obdĺžnikový rozmer 60x120 je ten, po ktorom ľudia siahajú najčastejšie. Dlaždice sú vyrobené z gresu, a teda majú mrazuvzdorné vlastnosti – možno ich použiť ako interiérové dlažby či obklady, ale aj ako dlažbu do exteriéru. V tomto rozmere 60x120 sa vyrába dokonca aj dlažba so zvýšeným protišmykom R11, ktorá je ideálna ako vonkajšia dlažba.

Akcia !
Doge Torcello 60x120
35,90 € / m2
51,70 € / bal

Štýl terazzo aktuálne zažíva svoj veľký comeback práve vďaka španielskej dlažbe Doge, ktorá sa inšpirovala typickými benátskymi podlahami. Farba Torcello nesie názov práve po drobnom ostrove v Benátkach. Najpredávanejší obdĺžnikový rozmer 60x120 je ten, po ktorom ľudia siahajú najčastejšie. Dlaždice sú vyrobené z gresu, a teda majú mrazuvzdorné vlastnosti – možno ich použiť ako interiérové dlažby či obklady, ale aj ako dlažbu do exteriéru. V tomto rozmere 60x120 sa vyrába dokonca aj dlažba so zvýšeným protišmykom R11, ktorá je ideálna ako vonkajšia dlažba.

Akcia !
Doge Murano 60x120 (zvýšený protišmyk)
39,90 € / m2
57,46 € / bal

Štýl terazzo aktuálne zažíva svoj veľký comeback práve vďaka španielskej dlažbe Doge, ktorá sa inšpirovala typickými benátskymi podlahami. Farba Murano nesie názov práve po ostrove v Benátkach. Zvýšený protišmyk farebného odtieňa Murano sa vyrába iba v najobľúbenejšom formáte 60x120. Tieto dlaždice sú vhodné do exteriéru ako vonkajšia dlažba. Ich „zrnitý“ povrch garantuje bezpečnosť aj na vlhkých či zaprášených plochách. Vďaka tomu, že sa dlažba vyrába v rozmere 60x120 v bežnom aj zvýšenom protišmyku, možno jednoducho prepojiť dizajn interiéru spolu s terasou či balkónom.

Akcia !
Doge Rialto 60x120 (zvýšený protišmyk)
39,90 € / m2
57,46 € / bal

Štýl terazzo aktuálne zažíva svoj veľký comeback práve vďaka španielskej dlažbe Doge, ktorá sa inšpirovala typickými benátskymi podlahami. Farba Rialto nesie názov práve po centrálnej oblasti Benátok. Zvýšený protišmyk farebného odtieňa Rialto sa vyrába iba v najobľúbenejšom formáte 60x120. Tieto dlaždice sú vhodné do exteriéru ako vonkajšia dlažba. Ich „zrnitý“ povrch garantuje bezpečnosť aj na vlhkých či zaprášených plochách. Vďaka tomu, že sa dlažba vyrába v rozmere 60x120 v bežnom aj zvýšenom protišmyku, možno jednoducho prepojiť dizajn interiéru spolu s terasou či balkónom.