Zoznam produktov výrobcu Prissmacer

Španielska fabrika Prissmacer patrí do skupiny PAMESA GROUP, ktorá zlučuje niekoľko výrobných závodov v Španielsku. Prissmacer zastrešuje približne 30 ľudí, ktorí pracujú s nasadením a vášňou na dosahovaní úspešných výsledkov. Výrobné haly sú vybavené najmodernejšími technológiami, ktoré dokážu vyrábať nekonečný rozsah možností produktov – rôzne formáty, rôzne typy produktov, rôzne farby či prevedenia. Prissmacer sa tvorbe nových produktov a projektov venuje už viac ako 10 rokov a nesmie chýbať na popredných svetových výstavách ako je CEVISAMA, CERSAIE či COVERINGS. Táto výrobná fabrika si dáva veľmi záležať na jej vplyve na životné prostredie – všetci zamestnanci sú oddaní životnému prostrediu v súlade s Kjótskym protokolom. Za posledné roky sa v Prissmaceri podarilo nainštalovať viac ako 40 000 fotovoltanických panelov či znížiť emisie oxidu uhličitého o viac ako 9 ton.

Stojan Alessandria, Miro a Kendal
0,00 €

Série AlessandriaMiro a Kendal sa vyrábajú v španielskej fabrike Prissmacer v obľúbenom formáte drevodekorov 20x120, pri sériách Alessandria a Miro dokonca aj vo variante zvýšeného protišmyku, ktorý možno využiť v exteriéri ako vonkajšiu dlažbu na terasu.

Nepal 60x120 (leštený povrch)
49,90 € / m2
71,85 € / bal

Kachličky Nepal majú flexibilné využitie, či sa jedná o podlahu alebo stenu – to platí aj pre najobľúbenejší formát 60x120. Táto španielska dlažba je porcelánová, gresová, a teda má mrazuvzdorné vlastnosti a minimálnu nasiakavosť. Napriek tomu sú kachličky určené predovšetkým do interiéru najmä kvôli leštenému povrchu. Rektifikované hrany zabezpečujú pokládku so škárami 2 mm, čím vzniká veľmi kompaktný dizajn na stenách či podlahách. Leštený povrch zvyšuje odraz svetla, takže dokáže presvetliť aj menšie miestnosti.

Akcia !
Alessandria Arce 20x120
34,90 € / m2
50,25 € / bal

Objavte kvalitu a eleganciu v gresovej dlažbe imitujúcej drevo Alessandria Arce v matnom mierne štruktúrovanom prevedení. Tieto úžasné dlažby s nádychom prírody, vyrobené v Španielsku, okúzlia svojím dreveným vzhľadom. S rozmerom 20x120 cm dodajú vášmu priestoru štýlový a prirodzený nádych. Kresbu dreva si už nemusíte predstavovať iba na podlahách, Alessandriu Arce možno využiť aj na stenách ako obklad v kúpeľni, spálni, chodbe či obývačke. Tento dizajnový prvok je skutočne veľmi univerzálny. Vyberte si dokonalý kúsok pre svoj domov ešte dnes.

Akcia !
Miro Fuoco 20x120
34,90 € / m2
58,63 € / bal

Vytvorte útulný priestor plný príjemnej atmosféry so španielskou dlažbou s imitáciou dreva Miro Fuoco. Spolu s typickým formátom 20x120 cm a verným vzhľadom dreva dodá vášmu interiéru nezameniteľný šarm. Táto dlažba nie je len esteticky príťažlivá, ale aj praktická vďaka svojim vlastnostiam. Kachličky je totiž možné využiť ako dlažbu na podlahu či ako obklad na stenu. Originálna španielska kvalita v každom kúsku zabezpečuje nielen krásu, ale aj dlhodobú hodnotu pre váš domov. Oživte svoj priestor s touto dlažbou a zažite, ako sa váš domov premení na príjemné miesto plné tepla a elegancie.

Stojan INCEGLASS
0,00 €

INCEGLASS je kategória dlažieb a obkladov, ktorá zahŕňa dlažby a obklady s lesklým glazovaným povrchom. Tento lesklý povrch vzniká tak, že sa na matnú dlaždicu natrie glazúra a dlažba tak dostáva lesklý efekt. Ide o ekonomickejší variant leštených a superleštených dlažieb.

Akcia !
Virato Carrara 60x60
24,90 € / m2
35,86 € / bal

Dizajn bieleho mramoru s nevýraznými žilami vás zaujme najmä svojou univerzálnosťou a jednoduchosťou. Veď práve v jednoduchosti sa skrýva krása. Ak ste zástancom minimalistického štýlu bývania, určite vás očarí práve séria Virato so svojím čistým dizajnom. K dispozícii je v lesklom prevedení, ktorý dlaždiciam dodáva pocit exkluzivity a luxusu. Zároveň, svetlé odtiene spolu s lesklým povrchom zabezpečia opticky väčší a svetlejší priestor vašej domácnosti. Využitie tohto dizajnu je nepochybne dôkazom estetického vkusu.

Akcia !
Grave Ivory 60x60
24,90 € / m2
35,86 € / bal

Španielska dlažba Grave Ivory reprezentuje jedinečnú imitáciu mramoru v krémovom farebnom odtieni. Práve dlažba s mramorovým vzorom je moderným riešením pre akúkoľvek domácnosť – nielen ako dlažba či obklad do kúpeľne, ale aj ako podlaha do celého domu či bytu. Lesklé prevedenie dodáva dlaždiciam exkluzívny vzhľad za veľmi prijateľnú cenu. Rozmer 60x60 patrí aktuálne medzi tie najpopulárnejšie. Navyše, rektifikované hrany, a teda hrany zrezané v dokonalom pravom uhle, umožňujú pokládku s trendy úzkymi škárami.

Akcia !
Poggio Marengo 60x60
24,90 € / m2
35,86 € / bal

Dizajnová séria Poggio v tmavom odtieni Marengo pochádza zo španielskej fabriky Prissmacer. Táto unikátna dlažba s lesklým povrchom sa vyrába v modernom a veľmi obľúbenom formáte 60x60. Rozmer má rektifikované hrany, ktoré zaručujú pokládku s minimalizáciou škár. Čím menej viditeľné škáry, tým modernejší vzhľad vašej domácnosti. Poggio možno použiť ako dlažbu do celého domu (vhodná aj na podlahové kúrenie) alebo ako obklad do kúpeľne či za kuchynskú linku.

Akcia !
Yamen Crema 60x60
24,90 € / m2
35,86 € / bal

Španielska dlažba Yamen Crema, ktorú je možné použiť zároveň ako obklad na stenu, reprezentuje unikátnu imitáciu prírodného kameňa v jemnom naturálnom odtieni krémovej. Gresový materiál zabezpečuje výborné technické vlastnosti dlažby ako je skvelá hrúbka či mrazuvzdornosť. Možno ju teda použiť aj v exteriéri, avšak kvôli lesklému povrchu je vhodnejšia do interiéru. Štvorcový rozmer 60x60 s rektifikovanými hranami patrí medzi najpopulárnejšie formáty súčasnosti.

Akcia !
Yamen Blanco 60x60
24,90 € / m2
35,86 € / bal

Španielska dlažba Yamen Blanco, ktorú je možné použiť zároveň ako obklad na stenu, reprezentuje unikátnu imitáciu prírodného kameňa v jemnom naturálnom odtieni bielej. Gresový materiál zabezpečuje výborné technické vlastnosti dlažby ako je skvelá hrúbka či mrazuvzdornosť. Možno ju teda použiť aj v exteriéri, avšak kvôli lesklému povrchu je vhodnejšia do interiéru. Štvorcový rozmer 60x60 s rektifikovanými hranami patrí medzi najpopulárnejšie formáty súčasnosti.

Akcia !
Yamen Gris 60x60
24,90 € / m2
35,86 € / bal

Španielska dlažba Yamen Gris, ktorú je možné použiť zároveň ako obklad na stenu, reprezentuje unikátnu imitáciu prírodného kameňa v jemnom naturálnom odtieni bledosivej. Gresový materiál zabezpečuje výborné technické vlastnosti dlažby ako je skvelá hrúbka či mrazuvzdornosť. Možno ju teda použiť aj v exteriéri, avšak kvôli lesklému povrchu je vhodnejšia do interiéru. Štvorcový rozmer 60x60 s rektifikovanými hranami patrí medzi najpopulárnejšie formáty súčasnosti.

Sevilla 90x90 (leštený povrch)
50,90 € / m2
82,46 € / bal

Sevilla – gresová rektifikovaná dlažba, ktorá je k dispozícii v rôznych rozmeroch a dvoch povrchových prevedeniach – matnej a leštenej. Kresba mramoru je v tomto prípade naozaj veľmi decentná a elegantná. Veľkoformát 90x90 sa v španielskej fabrike Prissmacer vyrába iba v leštenej verzii. Hrany jednotlivých dlaždíc sú dokonalo ostré vďaka rektifikácii. Môžu sa teda ukladať so skutočne úzkymi škárami s hrúbkou iba 2 mm. Vďaka použitiu veľkého formátu dlaždíc a minimálnym škáram, Sevilla pôsobí v priestore dizajnovo veľmi kompaktne.