Aktívne filtre

Dlažby s mramorovým dizajnom

Mramor bol odjakživa považovaný za symbol luxusu. Pokiaľ však hľadáte alternatívu k originálnej mramorovej dlažbe, ktorá predstavuje skutočne veľkú investíciu, dlažba imitujúca mramor je pre vás ideálnym riešením. Priestoru dodá požadovaný šmrnc aj gresová dlažba imitujúca mramor práve vďaka svojmu vzhľadu či povrchu. Lesklý alebo leštený povrch je ten, ktorý pôsobí v priestore veľmi luxusne a exkluzívne. Leštený povrch dlaždíc je však svojím dokonalým hladkým, priam až zrkadlovým povrchom, neporovnateľný s obyčajným lesklým povrchom. Pokiaľ teda chcete svoju domácnosť zariadiť skutočne kvalitne a luxusne, siahajte po dlažbách a obkladoch s lešteným povrchom ideálne s dizajnom vyobrazeným na veľkých formátoch.

Akcia !
Virato Carrara 60x60
24,90 € / m2
35,86 € / bal

Dizajn bieleho mramoru s nevýraznými žilami vás zaujme najmä svojou univerzálnosťou a jednoduchosťou. Veď práve v jednoduchosti sa skrýva krása. Ak ste zástancom minimalistického štýlu bývania, určite vás očarí práve séria Virato so svojím čistým dizajnom. K dispozícii je v lesklom prevedení, ktorý dlaždiciam dodáva pocit exkluzivity a luxusu. Zároveň, svetlé odtiene spolu s lesklým povrchom zabezpečia opticky väčší a svetlejší priestor vašej domácnosti. Využitie tohto dizajnu je nepochybne dôkazom estetického vkusu.

Superwhite 60x60 (matný povrch)
34,90 € / m2
50,25 € / bal
Bernini 60x120 (leštený povrch)
49,90 € / m2
71,85 € / bal

Dokonalá imitácia bieleho mramoru s lešteným či matným povrchovým prevedením reprezentuje exkluzivitu a luxus. Vďaka rôznorodosti formátov séria Bernini od talianskeho výrobcu EnergieKer predstavuje komplexné riešenie pre Vašu domácnosť. Rozmer 30 x 60 cm možno použiť ako kúpeľňový obklad v tradičným domácnostiach, formát 60 x 60 cm zasa ako dlažbu napríklad do kúpeľne. Pre moderné domácnosti sú však určené veľkoplošné dlažby v rozmere 60 x 120 cm, 80 x 160 cm či dokonca 120 x 270 cm, ktoré možno použiť na podlahu či stenu napríklad do modernej obývačky či do luxusnej kúpeľne. Celú sériu dopĺňajú mozaikové obklady či hexagónové obklady v imitácii bieleho mramoru, ktoré sa hodia ako obklad za kuchynskú linku, ako obklad barového pultu či do sprchového kúta v kúpeľni.

Valencia 60x120 (leštený povrch)
49,90 € / m2
71,85 € / bal

Dizajn dlaždíc zo série Valencia kombinuje výraznejšie a jemnejšie mramorové žily na bielom podklade s béžovo-zlatým nádychom. Vzniká tak veľmi decentná a elegantná imitácia mramoru na gresových dlaždiciach. Gres je skutočne veľmi odolný a pevný materiál, ktorý vzniká rozdrvením kameňa a jeho následným lisovaním a vypaľovaním pri vysokých teplotách. Vďaka tomu sú dlaždice minimálne nasiakavé a odolné voči mrazom. Vhodné sú teda aj do exteriéru, avšak leštený povrch ich predurčuje na použitie vnútri.

Akcia !
Radón Negro 30x60R
64,90 € / m2
70,09 € / bal

Obľúbený formát dlažieb je jednoznačne 30 x 60 cm. Táto mrazuvzdorná dlažba, ktorú je možno použiť aj ako obklad je skvelá voľba do vašich kúpeľní, ale môžete ju použiť aj ako dlažbu do celého domu či bytu. Dokonalé technické vlastnosti, ako napríklad gresový materiál, rektifikované hrany a leštený povrch. Dokonalá povrchová úprava bez viditeľných hrboľov Vám zaručí, že Váš domov bude pôsobiť luxusne a nadčasovo. Séria Radón je španielska dlažba, ktorá je vhodná aj na podlahové kúrenie.

Akcia !
Grave Ivory 60x60
24,90 € / m2
35,86 € / bal

Španielska dlažba Grave Ivory reprezentuje jedinečnú imitáciu mramoru v krémovom farebnom odtieni. Práve dlažba s mramorovým vzorom je moderným riešením pre akúkoľvek domácnosť – nielen ako dlažba či obklad do kúpeľne, ale aj ako podlaha do celého domu či bytu. Lesklé prevedenie dodáva dlaždiciam exkluzívny vzhľad za veľmi prijateľnú cenu. Rozmer 60x60 patrí aktuálne medzi tie najpopulárnejšie. Navyše, rektifikované hrany, a teda hrany zrezané v dokonalom pravom uhle, umožňujú pokládku s trendy úzkymi škárami.

Akcia !
Intro White 60x60
24,90 € / m2
35,86 € / bal

Moderná dlažba zo série Intro je exkluzívna svojím vzhľadom, ktorý vás očarí na prvý pohľad. Okrem svojho výrazného vzhľadu disponujú dlaždice Intro White aj výbornými technickými vlastnosťami ako napríklad mrazuvzdorný gresový materiál, skvelá hrúbka 10 mm či rektifikované hrany pre minimalizáciu škár. Dizajn bieleho mramoru s lesklým povrchovým prevedením dodáva dlažbe potrebnú dávku luxusu a elegancie. Kvalita a luxus, to sú vlastnosti charakteristické pre španielsku dlažbu Intro White.

Sevilla 60x120 (leštený povrch)
49,90 € / m2
71,85 € / bal

Sevilla nie je iba hlavným mestom Andalúzie a južného Španielska, ale v našom prípade dlažba, ktorá imituje krásu a eleganciu bieleho mramoru. Táto španielska dlažba je porcelánová, gresová, a teda má mrazuvzdorné vlastnosti a minimálnu nasiakavosť. Napriek tomu sú kachličky určené predovšetkým do interiéru najmä kvôli leštenému povrchu. Ten vzniká tak, že sa z matnej dlaždice vybrúsi leštená, čím vzniká dokonalý až zrkadlovo hladký povrch bez viditeľných hrboľov či „pomarančovej kôry“. Vzhľadom je tento povrch neporovnateľný s bežným glazovaným lesklým.

Superwhite 60x120 (leštený povrch)
49,90 € / m2
71,85 € / bal
Bernini 60x60 (leštený povrch)
44,90 € / m2
64,66 € / bal

Dokonalá imitácia bieleho mramoru s lešteným či matným povrchovým prevedením reprezentuje exkluzivitu a luxus. Vďaka rôznorodosti formátov séria Bernini od talianskeho výrobcu EnergieKer predstavuje komplexné riešenie pre Vašu domácnosť. Rozmer 30 x 60 cm možno použiť ako kúpeľňový obklad v tradičným domácnostiach, formát 60 x 60 cm zasa ako dlažbu napríklad do kúpeľne. Pre moderné domácnosti sú však určené veľkoplošné dlažby v rozmere 60 x 120 cm, 80 x 160 cm či dokonca 120 x 270 cm, ktoré možno použiť na podlahu či stenu napríklad do modernej obývačky či do luxusnej kúpeľne. Celú sériu dopĺňajú mozaikové obklady či hexagónové obklady v imitácii bieleho mramoru, ktoré sa hodia ako obklad za kuchynskú linku, ako obklad barového pultu či do sprchového kúta v kúpeľni.

Valencia 60x60 (leštený povrch)
43,90 € / m2
63,21 € / bal

Valencia prináša do priestoru nádych prírodného mramoru v bielom farebnom prevedení so zlatým žilovaním. Ide o minimalistický a čistý dizajn bez akýchkoľvek rušivých elementov, ktorý pôsobí veľmi nadčasovo a elegantne. Azda najobľúbenejším štvorcovým formátom je rozmer 60x60. V tomto populárnom formáte sa dlaždice vyrábajú v matnom aj leštenom prevedení. Práve leštený povrch dodáva dlažbám potrebnú dávku luxusu. Hrany jednotlivých dlaždíc sú dokonalo ostré vďaka rektifikácii. Môžu sa teda ukladať so skutočne úzkymi škárami s hrúbkou iba 1 mm.

Intro White 60x120
37,90 € / m2
54,57 € / bal

Séria Intro, ktorá sa produkuje v Španielsku, je veľmi univerzálna – dlaždice možno použiť nielen ako dlažbu do celého domu či bytu, ale aj ako obklad do kúpeľne, kuchyne či obývačky. Na to je formát 60x120 ideálny. Ďalším plusom série Intro sú perfektné technické vlastnosti. Celá séria sa vyrába z gresového materiálu, ktorý je mrazuvzdorný, preto je možné dlažbu použiť aj v exteriéri. Avšak, kvôli lesklému povrchu a s tým spojenej bezpečnosti odporúčame dlažbu predovšetkým do interiéru.