Dlažby s betónovým vzhľadom

Aktívne filtre

Dlažby s betónovým vzhľadom

Akcia !
Grey Soul Light 61x61
32,91 € / m2
49,03 € / bal

Taliansku dlažbu Grey Soul Light možno zaradiť medzi moderné interiérové dlažby, ktoré imitujú betónový vzhľad a hodia sa do domácností, ktoré sledujú aktuálne trendy. Minimalistický dizajn imitujúci cementový vzhľad vynikne v kombinácii s drevom či inými prírodnými materiálmi. Táto matná interiérová dlažba v svetlo sivom prevedení je skutočne ľahko kombinovateľná. K dispozícii je v obľúbenom rozmere 61x61 cm, ktorý je rektifikovaný. Vďaka tomu je možné dlaždice ukladať s minimálnymi škárami o hrúbke 1 mm. Vznikajú tak veľmi kompaktné plochy bez rušivých elementov.

Akcia !
Grey Soul White 61x61
32,91 € / m2
49,03 € / bal

Osviežte svoj interiér talianskou eleganciou s bielou dlažbou s imitáciou betónu Grey Soul White. S rozmerom 61x61 cm a rektifikovanými hranami prinesie táto dlažba do vášho domova moderný dizajn a sofistikovaný vzhľad. Jej talianske korene sú viditeľné v precíznom spracovaní a kvalitnom materiáli, čo ju robí nielen estetickým, ale aj trvácnym riešením. Realistická imitácia betónu dodá vášmu priestoru industriálny šarm, zatiaľ čo biela farba prinesie do vášho domova svetlý a vzdušný pocit. Vyberte si taliansku dlažbu a urobte zo svojho interiéru miesto plné štýlu a elegancie.

Akcia !
Grey Soul Sand 61x61
32,91 € / m2
49,03 € / bal

Grey Soul Sand je dlažba reprezentujúca jednoduchú eleganciu v béžovom farebnom odtieni a rozmere 61x61 cm. Rektifikované hrany tejto dlažby prinášajú precízny vzhľad a kompaktný dizajn. Dlaždice sú vyrobené z kvalitného gresu, čo zaručuje nielen krásu, ale aj vysokú odolnosť voči každodennému opotrebovaniu. Realistická imitácia betónu pridáva priestoru industriálny šmrnc, zatiaľ čo béžová farba dodáva teplo a pohodu. Táto kombinácia moderného dizajnu a praktickej funkčnosti je ideálna pre byty v meste, rodinné domy na vidieku, apartmány, chaty či komerčné priestory.

Akcia !
Grey Soul Mid 61x61
32,91 € / m2
49,03 € / bal

Splňte si sen o betónovom vzhľade interiéru v sivom farebnom prevedení. S gresovou dlažbou Grey Soul Mid z Talianska to nikdy nebolo jednoduchšie. Autentická a realistická imitácia betónu v šedej farbe navyše v kvalitnom prevedení prináša modernú eleganciu do každého priestoru. Svoje využitie nájde v kúpeľni, obývačke, kuchyni či v predsieni. Interiérom to však nekončí. Vďaka gresovému materiálu, nízkej nasiakavosti, mrazuvzdorným vlastnostiam je dlažba vhodná aj do exteriéru. Sivá farba Mid sa dokonca vyrába aj vo zvýšenom protišmyku R11.

Akcia !
Grey Soul Dark 61x61
32,91 € / m2
49,03 € / bal

Zariaďte svoj priestor s modernou tmavošedou dlažbou Grey Soul Dark, ktorá prináša do vášho interiéru štýlovú eleganciu. S rozmerom 61x61 cm a realistickou imitáciou betónu táto dlažba pridá vášmu domovu industriálny šarm. Je ideálnym riešením pre tých, ktorí vyhľadávajú moderný dizajn a trendy estetiku. Tmavošedá farba dodáva vášmu priestoru sofistikovaný vzhľad, kým trendy rozmer a rektifikované hrany dodávajú precízny a luxusný dojem. Vytvorte si domov plný vkusu a súčasnej elegancie s touto inovatívnou dlažbou.

Akcia !
Grey Soul Light 61x122,2
39,90 € / m2
59,45 € / bal

Moderná imitácia betónu v štýlovej bledosivej farbe bez výraznejšieho vzoru je to, čo reprezentuje talianska dlažba Grey Soul Light. Dizajn týchto dlaždíc je skutočne verne spracovaný tak, aby napodobňoval práve betón. Tento prvok je skvelou voľbou pre domácnosti, ktoré sledujú aktuálne trendy alebo tých, ktorí preferujú industriálny dizajn. V kombinácii s najpopulárnejším rozmerom 61x122,2 cm je práve táto interiérová dlažba ideálnou voľbou nielen ako dlažba na podlahu, ale aj ako obklad na stenu.

Akcia !
Grey Soul Sand 61x122,2
39,90 € / m2
59,45 € / bal

Štýlová imitácia betónu v béžových odtieňoch je presne to, čo vám talianska dlažba Grey Soul Sand dokáže ponúknuť v modernom a štýlovom dizajne. Pokiaľ ide o materiál, gres je najlepším možným rozhodnutím. Dlažba je vďaka tomu materiálovo homogénna, pevná a odolná, mrazuvzdorná a má minimálnu nasiakavosť voči vode. Využitie dlaždíc je možné aj ako obklad na stenu v akejkoľvek miestnosti. Pri tejto dlažbe sa nemusíte obmedzovať iba na interiér, vzhľadom na materiál a vlastnosti sa dá použiť aj v exteriéri.

Akcia !
Grey Soul Mid 61x122,2
39,90 € / m2
59,45 € / bal

Oživte svoj domov talianskou eleganciou so sivou dlažbou Grey Soul Mid, ktorá dokonalo imituje betón. Jej realistická imitácia betónu pridá vášmu priestoru moderný a industriálny vzhľad v obľúbenom formáte 61x122,2 cm, zatiaľ čo sivá farba zabezpečí vkusnú eleganciu. Výnimočná kvalita a dizajn tohto talianskeho výrobku robia z tejto dlažby ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú spojenie štýlu a kvality v každom detaile svojho domova. Vďaka svojim vlastnostiam a povrchu sa s dlažbou Grey Soul nemusíte obmedzovať iba na interiér.

Akcia !
Grey Soul Dark 61x122,2
39,90 € / m2
59,45 € / bal

Grey Soul Dark reprezentuje tmavošedú dlažbu v betónovom dizajne v rozmere 61x122,2 cm. S matným povrchom, špičkovou kvalitou prináša táto talianska dlažba do vášho domova eleganciu a moderný industriálny nádych. Dlažba je gresová, mrazuvzdorná, nízko nasiakavá, protišmyková, čím sa jej použitie môže rozšíriť aj na exteriér. Primárne je však určená pre interiér, kde kombinuje moderný dizajn a funkčnosť, aby bol váš domov nielen štýlový, ale aj bezpečný a praktický.

Akcia !
Grey Soul Sand 61,5x61,5 (zvýšený protišmyk)
41,91 € / m2
63,28 € / bal

Autentický vzhľad betónu v béžovom prevedení a protišmykovým povrchom – to je talianska dlažba Grey Soul Sand. Ide o dlaždice vhodné do exteriéru napríklad na terasy, balkóny či iné vonkajšie priestory, pretože majú skutočne na dotyk drsný povrch. Keďže sú dlaždice vyrobené z gresu, sú mrazuvzdorné a nízko nasiakavé, čo ich robí dokonalým prvkom pre exteriéry. Zároveň má séria Grey Soul vysokú hodnotu oteruvzdornosti, takže sú jednotlivé dlaždice skutočne veľmi odolné voči opotrebeniu alebo poškriabaniu.

Akcia !
Grey Soul Mid 61,5x61,5 (zvýšený protišmyk)
41,91 € / m2
63,28 € / bal

Betónový dizajn dlažby Grey Soul Mid je príkladom talianskej kvality v spojení s dôrazom na vkusný a elegantný vzhľad. Tuscania, odkiaľ táto séria pochádza, vyrába dlaždice v tomto farebnom prevedení (sivom) aj vo zvýšenom protišmyku R11, ktorý je na dotyk skutočne drsný a štruktúrovaný. Zvýšený protišmyk sa využíva výhradne ako dlažba v exteriéri. Vďaka skvelému gresovému materiálu a ideálnym technickým vlastnostiam je dlažba Grey Soul výbornou investíciou do akéhokoľvek vonkajšieho priestoru.

Akcia !
Grey Soul Dark 61,5x61,5 (zvýšený protišmyk)
41,91 € / m2
63,28 € / bal

Séria Grey Soul je určená pre milovníkov krásy betónu. Keďže sú kachličky vyrobené z pevného gresu, ich využitie v exteriéri nepredstavuje žiaden problém. Práve dlažby so zvýšeným protišmykom sú vytvorené pre vonkajšie priestory, nakoľko ich čistenie v interiéri by bolo veľmi náročné. Dlažby sú na dotyk veľmi drsné, čím v exteriéri garantujú bezpečnosť aj za nepriaznivého počasia dokonca aj na miestach, ktoré nie sú kryté. Dlažby so zvýšeným protišmykom však nemajú rektifikované hrany, čiže škáry medzi jednotlivými kusmi musia byť minimálne 2 mm.