Moderné interiérové dlažby

Aktívne filtre

technicke-vlastnosti

Doge

Pri tvorbe kolekcie Doge sa Španieli inšpirovali klasickými benátskymi podlahami – dizajnom terazzo, ktorý sa však v sérii Doge premieta v modernejšom nádychu. Dizajn týchto klasických benátskych dlažieb pozostával z kúskov kameňa a mramoru v tvare „guličiek“, avšak Doge tieto fragmenty vyobrazuje oveľa jemnejšie, vytvára nádherné žilovanie, čím premieňa celú sériu na skutočne unikátne dielo. Nepochybne štýl terazzo aktuálne zažíva svoj veľký comeback. Štyri farby Doge (Murano, Rialto, San Marco, Torcello) v štyroch rozmeroch (30x60, 60x60, 60x120, 100x100) premenia aj váš domov na moderné a dizajnové miesto. Vďaka tomu, že sú všetky dlaždice vyrobené z gresu, a teda majú mrazuvzdorné vlastnosti, môžete ich smelo využiť aj v exteriéri. V rozmere 60x120 viete dokonalo zladiť interiér s exteriérom využitím dvoch typov dlažieb – s bežným protišmykom R9 v interiéri a zvýšeným protišmykom R11 v exteriéri. Ten garantuje bezpečnosť aj na vlhkých či zaprášených povrchoch.

Doge
Akcia !
Doge Murano 60x60
36,90 € / m2
53,14 € / bal

Výroba španielskej série Doge bola inšpirovaná klasickými benátskymi podlahami – dizajnom terazzo. Farba Murano nesie názov práve po ostrove v Benátkach, ktorý je známy najmä sklárskym priemyslom a výrobou benátskeho skla. Farebný odtieň Murano reprezentuje studené farebné tóny v tmavom prevedení. V najobľúbenejšom štvorcovom formáte 60x60 je ideálny do akéhokoľvek priestoru – ako obklad na stenu či dlažba do celého domu. Vďaka svojim technickým vlastnostiam a skvelej hrúbke 9,5mm možno dlažbu smelo ukladať aj na podlahové kúrenie.

Akcia !
Doge Rialto 60x60
36,90 € / m2
53,14 € / bal

Výroba španielskej série Doge bola inšpirovaná klasickými benátskymi podlahami – dizajnom terazzo. Farba Rialto nesie názov práve po centrálnej oblasti Benátok známej svojimi prominentnými trhmi či monumentálnym mostom Rialto, ktorý vedie nad Canal Grande. Farebný odtieň Rialto reprezentuje teplé farebné tóny v tmavom prevedení. V najobľúbenejšom štvorcovom formáte 60x60 je ideálny do akéhokoľvek priestoru – ako obklad na stenu či dlažba do celého domu. Vďaka svojim technickým vlastnostiam a skvelej hrúbke 9,5mm možno dlažbu smelo ukladať aj na podlahové kúrenie.

Akcia !
Doge San Marco 60x60
36,90 € / m2
53,14 € / bal

Výroba španielskej série Doge bola inšpirovaná klasickými benátskymi podlahami – dizajnom terazzo. Farba San Marco nesie názov práve po mestskej časti Benátok, ktorá je turistickým srdcom Benátok. Nachádza sa tu Bazilika sv. Marka, Dóžov palác či Most vzdychov. Farebný odtieň San Marco reprezentuje teplé farebné tóny v svetlom prevedení. V najobľúbenejšom štvorcovom formáte 60x60 je ideálny do akéhokoľvek priestoru – ako obklad na stenu či dlažba do celého domu. Vďaka svojim technickým vlastnostiam a skvelej hrúbke 9,5mm možno dlažbu smelo ukladať aj na podlahové kúrenie.

Akcia !
Doge Torcello 60x60
36,90 € / m2
53,14 € / bal

Výroba španielskej série Doge bola inšpirovaná klasickými benátskymi podlahami – dizajnom terazzo. Farba Torcello nesie názov práve po drobnom ostrove v Benátkach, kde sa nachádza známa bazilika Santa Maria Assunta či most Ponte del Diavolo postavený bez zábradlia. Farebný odtieň Torcello reprezentuje studené farebné tóny v svetlom prevedení. V najobľúbenejšom štvorcovom formáte 60x60 je ideálny do akéhokoľvek priestoru – ako obklad na stenu či dlažba do celého domu. Vďaka svojim technickým vlastnostiam a skvelej hrúbke 9,5mm možno dlažbu smelo ukladať aj na podlahové kúrenie.

Akcia !
Doge Murano 60x120
35,90 € / m2
51,70 € / bal

Štýl terazzo aktuálne zažíva svoj veľký comeback práve vďaka španielskej dlažbe Doge, ktorá sa inšpirovala typickými benátskymi podlahami. Farba Murano nesie názov práve po ostrove v Benátkach. Najpredávanejší obdĺžnikový rozmer 60x120 je ten, po ktorom ľudia siahajú najčastejšie. Dlaždice sú vyrobené z gresu, a teda majú mrazuvzdorné vlastnosti – možno ich použiť ako interiérové dlažby či obklady, ale aj ako dlažbu do exteriéru. V tomto rozmere 60x120 sa vyrába dokonca aj dlažba so zvýšeným protišmykom R11, ktorá je ideálna ako vonkajšia dlažba.

Akcia !
Doge Rialto 60x120
35,90 € / m2
51,70 € / bal

Štýl terazzo aktuálne zažíva svoj veľký comeback práve vďaka španielskej dlažbe Doge, ktorá sa inšpirovala typickými benátskymi podlahami. Farba Rialto nesie názov práve po centrálnej oblasti Benátok. Najpredávanejší obdĺžnikový rozmer 60x120 je ten, po ktorom ľudia siahajú najčastejšie. Dlaždice sú vyrobené z gresu, a teda majú mrazuvzdorné vlastnosti – možno ich použiť ako interiérové dlažby či obklady, ale aj ako dlažbu do exteriéru. V tomto rozmere 60x120 sa vyrába dokonca aj dlažba so zvýšeným protišmykom R11, ktorá je ideálna ako vonkajšia dlažba.

Akcia !
Doge San Marco 60x120
35,90 € / m2
51,70 € / bal

Štýl terazzo aktuálne zažíva svoj veľký comeback práve vďaka španielskej dlažbe Doge, ktorá sa inšpirovala typickými benátskymi podlahami. Farba San Marco nesie názov práve po mestskej časti Benátok. Najpredávanejší obdĺžnikový rozmer 60x120 je ten, po ktorom ľudia siahajú najčastejšie. Dlaždice sú vyrobené z gresu, a teda majú mrazuvzdorné vlastnosti – možno ich použiť ako interiérové dlažby či obklady, ale aj ako dlažbu do exteriéru. V tomto rozmere 60x120 sa vyrába dokonca aj dlažba so zvýšeným protišmykom R11, ktorá je ideálna ako vonkajšia dlažba.

Akcia !
Doge Torcello 60x120
35,90 € / m2
51,70 € / bal

Štýl terazzo aktuálne zažíva svoj veľký comeback práve vďaka španielskej dlažbe Doge, ktorá sa inšpirovala typickými benátskymi podlahami. Farba Torcello nesie názov práve po drobnom ostrove v Benátkach. Najpredávanejší obdĺžnikový rozmer 60x120 je ten, po ktorom ľudia siahajú najčastejšie. Dlaždice sú vyrobené z gresu, a teda majú mrazuvzdorné vlastnosti – možno ich použiť ako interiérové dlažby či obklady, ale aj ako dlažbu do exteriéru. V tomto rozmere 60x120 sa vyrába dokonca aj dlažba so zvýšeným protišmykom R11, ktorá je ideálna ako vonkajšia dlažba.

Akcia !
Doge Murano 60x120 (zvýšený protišmyk)
39,90 € / m2
57,46 € / bal

Štýl terazzo aktuálne zažíva svoj veľký comeback práve vďaka španielskej dlažbe Doge, ktorá sa inšpirovala typickými benátskymi podlahami. Farba Murano nesie názov práve po ostrove v Benátkach. Zvýšený protišmyk farebného odtieňa Murano sa vyrába iba v najobľúbenejšom formáte 60x120. Tieto dlaždice sú vhodné do exteriéru ako vonkajšia dlažba. Ich „zrnitý“ povrch garantuje bezpečnosť aj na vlhkých či zaprášených plochách. Vďaka tomu, že sa dlažba vyrába v rozmere 60x120 v bežnom aj zvýšenom protišmyku, možno jednoducho prepojiť dizajn interiéru spolu s terasou či balkónom.

Akcia !
Doge Rialto 60x120 (zvýšený protišmyk)
39,90 € / m2
57,46 € / bal

Štýl terazzo aktuálne zažíva svoj veľký comeback práve vďaka španielskej dlažbe Doge, ktorá sa inšpirovala typickými benátskymi podlahami. Farba Rialto nesie názov práve po centrálnej oblasti Benátok. Zvýšený protišmyk farebného odtieňa Rialto sa vyrába iba v najobľúbenejšom formáte 60x120. Tieto dlaždice sú vhodné do exteriéru ako vonkajšia dlažba. Ich „zrnitý“ povrch garantuje bezpečnosť aj na vlhkých či zaprášených plochách. Vďaka tomu, že sa dlažba vyrába v rozmere 60x120 v bežnom aj zvýšenom protišmyku, možno jednoducho prepojiť dizajn interiéru spolu s terasou či balkónom.

Akcia !
Doge San Marco 60x120 (zvýšený protišmyk)
39,90 € / m2
57,46 € / bal

Štýl terazzo aktuálne zažíva svoj veľký comeback práve vďaka španielskej dlažbe Doge, ktorá sa inšpirovala typickými benátskymi podlahami. Farba San Marco nesie názov práve po mestskej časti Benátok. Zvýšený protišmyk farebného odtieňa San Marco sa vyrába iba v najobľúbenejšom formáte 60x120. Tieto dlaždice sú vhodné do exteriéru ako vonkajšia dlažba. Ich „zrnitý“ povrch garantuje bezpečnosť aj na vlhkých či zaprášených plochách. Vďaka tomu, že sa dlažba vyrába v rozmere 60x120 v bežnom aj zvýšenom protišmyku, možno jednoducho prepojiť dizajn interiéru spolu s terasou či balkónom.

Akcia !
Doge Torcello 60x120 (zvýšený protišmyk)
39,90 € / m2
57,46 € / bal

Štýl terazzo aktuálne zažíva svoj veľký comeback práve vďaka španielskej dlažbe Doge, ktorá sa inšpirovala typickými benátskymi podlahami. Farba Torcello nesie názov práve po drobnom ostrove v Benátkach. Zvýšený protišmyk farebného odtieňa Torcello sa vyrába iba v najobľúbenejšom formáte 60x120. Tieto dlaždice sú vhodné do exteriéru ako vonkajšia dlažba. Ich „zrnitý“ povrch garantuje bezpečnosť aj na vlhkých či zaprášených plochách. Vďaka tomu, že sa dlažba vyrába v rozmere 60x120 v bežnom aj zvýšenom protišmyku, možno jednoducho prepojiť dizajn interiéru spolu s terasou či balkónom.