Obklady a dlažby do kúpeľne

Aktívne filtre

technicke-vlastnosti

Naturwood

Séria Naturwood sa vyrába v dvoch dizajnoch Art a Concept v rozmere 40 x 120. Dekoratívne matné obklady s 3D reliéfnym povrchom majú rektifikované hrany, ktoré zaručujú pokládku s minimálnymi škárami. Keramické obklady nájdete v dvoch farebných prevedeniach: svetlejší odtieň Brandy alebo tmavší odtieň Moka. Naturwood sú určené pre náročnejších zákazníkov, ktorí chcú svoju kúpeľňu či priestor svojej domácnosti vyladiť do dokonalosti. Samozrejme ich použitie sa neobmedzuje iba na kúpeľne, netypické obklady možno použiť do akejkoľvek miestnosti v domácnosti. Perfektne vyniknú napríklad v obývačke za televíziou, v predsieni či dokonca v spálni za posteľou. Dokonale sa hodia k jednoduchým bielym obkladom zo série Siberia

Naturwood
Akcia !
Naturwood Art Moka 40x120
31,90 € / ks
95,69 € / bal

Séria Naturwood Art prezentuje španielske obklady imitujúce drevo vo formáte 40x120 v tmavšom odtieni Moka. Obkladová séria sa dokonalo hodí k jednoduchým bielym obkladom zo série SiberiaKeramické obklady majú rektifikované hrany, a teda sa pokladajú s minimálnymi škárami. Dekoratívne obklady majú 3D povrch s geometrickým dizajnom. Naturwood sú určené pre náročnejších zákazníkov, ktorí chcú svoju kúpeľňu či priestor svojej domácnosti vyladiť do dokonalosti. Samozrejme ich použitie sa neobmedzuje iba na kúpeľne, netypické obklady možno použiť do akejkoľvek miestnosti.

Akcia !
Naturwood Art Brandy 40x120
31,90 € / ks
95,69 € / bal

Séria Naturwood Art prezentuje španielske obklady imitujúce drevo vo formáte 40x120 vo svetlejšom odtieni Brandy. Obkladová séria sa dokonalo hodí k jednoduchým bielym obkladom zo série SiberiaKeramické obklady majú rektifikované hrany, a teda sa pokladajú s minimálnymi škárami. Dekoratívne obklady majú 3D povrch s geometrickým dizajnom. Naturwood sú určené pre náročnejších zákazníkov, ktorí chcú svoju kúpeľňu či priestor svojej domácnosti vyladiť do dokonalosti. Samozrejme ich použitie sa neobmedzuje iba na kúpeľne, netypické obklady možno použiť do akejkoľvek miestnosti.

Akcia !
Naturwood Concept Moka 40x120
31,90 € / ks
95,69 € / bal

Séria Naturwood Concept prezentuje španielske obklady imitujúce drevo vo formáte 40x120, ktoré sa vyrábajú v tmavšom odtieni Moka. Obkladová séria sa dokonalo hodí k jednoduchým bielym obkladom zo série SiberiaKeramické obklady majú rektifikované hrany, a teda sa pokladajú s minimálnymi škárami. Dekoratívne obklady majú 3D povrchový dizajn. Naturwood sú určené pre náročnejších zákazníkov, ktorí chcú svoju kúpeľňu či priestor svojej domácnosti vyladiť do dokonalosti. Samozrejme ich použitie sa neobmedzuje iba na kúpeľne, netypické obklady možno použiť do akejkoľvek miestnosti.

Akcia !
Naturwood Concept Brandy 40x120
31,90 € / ks
95,69 € / bal

Séria Naturwood Concept prezentuje španielske obklady imitujúce drevo vo formáte 40x120, ktoré sa vyrábajú vo svetlejšom odtieni Brandy. Obkladová séria sa dokonalo hodí k jednoduchým bielym obkladom zo série SiberiaKeramické obklady majú rektifikované hrany, a teda sa pokladajú s minimálnymi škárami. Dekoratívne obklady majú 3D povrchový dizajn. Naturwood sú určené pre náročnejších zákazníkov, ktorí chcú svoju kúpeľňu či priestor svojej domácnosti vyladiť do dokonalosti. Samozrejme ich použitie sa neobmedzuje iba na kúpeľne, netypické obklady možno použiť do akejkoľvek miestnosti.