Dlažby s imitáciou dreva

Aktívne filtre

Trunk

Španielsku porcelánovú dlažbu zo série Trunk možno použiť nielen ako dlažbu do interiéru, ale aj ako kúpeľňový obklad napríklad do sprchového kúta, či dokonca ako mrazuvzdornú dlažbu na terasu. Hodí sa k akémukoľvek štýlu bývania – od tradičných až po moderné. Dlažba s imitáciou dreva je k dispozícii v nerektifikovanom rozmere 23x120 cm, ku ktorému sa vyrába aj soklová lišta v rozmere 9x120 cm. Práve soklové lišty výrazne uľahčujú pokládku dlažby. Celá séria Trunk sa skladá zo štyroch farebných odtieňov – od bieleho drevodekoru Blanco, cez jemnú béžovú farbu Natural a imitáciu bukového dreva Haya, až po dlažbu so vzorom tmavého dreva Wengue. Akýkoľvek drevodekor do priestoru prináša kúsok prírody, vďaka čomu priestor pôsobí útulne a príjemne.

Akcia !
Trunk Blanco 23x120
28,90 € / m2
39,88 € / bal

Biely drevodekor patrí nepochybne medzi populárny prvok v mnohých domácnostiach. Pokiaľ preferujete vintage, retro, prípadne rustikálny štýl bývania, farebný odtieň Blanco zo série Trunk je pre vás tým správnym riešením. Gresová matná dlažba imitujúca biele drevo však môže pôsobiť i veľmi súčasne. Patrí totiž medzi obľúbené prvky priestorov zariadených v obľúbenom škandinávskom štýle bývania. Drevo, biela farba a minimalizmus - to je všetko, čo táto španielska dlažba so vzhľadom dreva reprezentuje.

Akcia !
Trunk Haya 23x120
28,90 € / m2
39,88 € / bal

Najjemnejší farebný odtieň série Trunk reprezentuje farba Haya. Už z názvu dlažby vyplýva, že ide o drevodekor imitujúci bukové drevo (haya = buk v španielčine). K dispozícii je vo formáte 23 x 120 cm v matnom prevedení. Táto dlažba so vzhľadom dreva má skvelé technické vlastnosti, vďaka ktorým ju možno umiestniť v interiéri aj v exteriéri. Protišmyková, gresová, mrazuvzdorná dlažba sa hodí jednak do obývačky, kuchyne, chodby, či do kúpeľne, no vynikajúco pôsobí aj ako dlažba na terase či na balkóne.

Akcia !
Trunk Natural 23x120
28,90 € / m2
39,88 € / bal

Porcelánovú dlažbu Trunk Natural možno použiť nielen ako dlažbu do interiéru, ale aj ako kúpeľňový obklad napríklad do sprchového kúta, či dokonca ako mrazuvzdornú dlažbu na terasu. Dlažba s imitáciou dreva dokáže akýkoľvek priestor zútulniť a spríjemniť svojím prirodzeným vzhľadom imitujúcim prírodný prvok – drevo. K dispozícii je vo veľmi obľúbenom rozmere 23 x 120 cm v jemnom hnedo-béžovom odtieni.

Akcia !
Trunk Wengue 23x120
28,90 € / m2
39,88 € / bal

Trunk Wengue reprezentuje španielsku gresovú dlažbu ideálnu do akejkoľvek domácnosti. Vďaka svojej mrazuvzdornosti možno dlažbu použiť v exteriéri, napríklad na balkóne či terase. Skvelým riešením je taktiež v interiéri v kombinácii s podlahovým kúrením. Matný povrch, naturálne farby a dokonalá imitácia tmavého dreva dlažbu predurčujú na použitie v domácnostiach zariadených v tradičnom i modernom štýle bývania. Drevodekor si nájde svoje miesto ako dlažba na podlahe či dokonca ako obklad na stene.