Dlažby s imitáciou dreva

Aktívne filtre

technicke-vlastnosti

Alessandria

Moderná španielska dlažba Alessandria patrí medzi najobľúbenejšie drevodekory, ktoré máme aktuálne v ponuke. Skvelo vynikne v kúpeľni, obývačke, chodbe či v spálni. Dlažba so vzorom dreva pôsobí veľmi prirodzene, vďaka čomu vyčarí v každej domácnosti útulnú a príjemnú atmosféru. Dokonalá imitácia rôznych odtieňov dreva, kvalitný gresový materiál ideálny do interiéru či exteriéru a obľúbený rektifikovaný rozmer 20 x 120 cm, vďaka ktorému budú škáry minimálne – to všetko reprezentuje protišmyková porcelánová dlažba Alessandria, ktorú možno použiť zároveň ako obklad na stenu do kúpeľne, chodby či do spálne za posteľ. Pokiaľ si ju viete predstaviť ako dlažbu v kúpeľni, odporúčame ju kombinovať s jednofarebnými obkladmi zo série Easy Colors či Siberia.

Alessandria
Akcia !
Alessandria Camel 20x120
34,90 € / m2
50,25 € / bal

Drevodekor Alessandria Camel sa vyrába priamo v Španielsku vo fabrike Prissmacer. Alessandria ma dokonalé technické vlastnosti. Gresový materiál zaručuje mrazuvzdornosť dlažby. Vďaka tomu je možné sériu použiť nie len v interiéri, ale aj v exteriéri. Svojím neutrálnym farebným odtieňom umožňujú rôzne kombinácie pre Vaše dizajnérske preferencie. 3D realistický vzor dreva Vám zaručuje, že kombinácia jednotlivých dlaždíc a obkladov vytvorí neopakovateľné kombinácie, ktoré nebudú splývať v jedno, naopak vytvoria zaujímavé vizuálne prevedenia. Alessandria ponúka originál sokle ku každému odtieňu, čo vám uľahčí prácu s rezaním.

Akcia !
Alessandria Arce 20x120
34,90 € / m2
50,25 € / bal

Španielske dlažby a obklady sú garanciou kvality a výdrže. Odtieň Arce je bezpodmienečne jeden z najobľúbenejších odtieňov obkladov a dlažieb imitujúcich drevo. Vďaka svojej farbe umožňuje nekonečné množstvo kombinácií počas zariaďovania interiérov. Gresová dlažba akou je práve Alessandria Arce možno využiť ako interiérovú dlažbu, tak aj exteriérovú dlažbu. 3D realistický vzor dreva Vám zaručuje, že kombinácia jednotlivých dlaždíc a obkladov vytvorí neopakovateľné kombinácie, ktoré nebudú splývať v jedno, naopak vytvoria zaujímavé vizuálne prevedenia. Alessandria ponúka originál sokle ku každému odtieňu, čo vám uľahčí prácu s rezaním.

Akcia !
Alessandria Bone 20x120
34,90 € / m2
50,25 € / bal

Alessandria Bone, inšpirovaná svetlými druhmi dreva je perfektnou voľbou do každého kúta Vášho domova, ako aj na vonkajšiu terasu. Túto gresovú (mrazuvdzornú) dlažbu možno kombinovať ako so studenými tak teplými farbami, podľa Vášho vkusu. Obklady v odtieni Bone by sa takisto dali využiť ako zaujímavá dizajnérska aplikácia do kúpeľne. Možností využitia tohto matného povrchu sú nekonečné. Drevodekorová dlažba Alessandria Bone je dostupná v obľúbenom formáte 20x120. Alessandria Bone je vhodná aj na podlahové kúrenie, dokonca sa k sérií vyrábajú aj originál soklové lišty.

Akcia !
Alessandria Arce 9x120R (sokel)
26,90 € / ks
269,04 € / bal

Španielske dlažby a obklady sú garanciou kvality a výdrže. Odtieň Arce je bezpodmienečne jeden z najobľúbenejších odtieňov obkladov a dlažieb imitujúcich drevo. Vďaka svojej farbe umožňuje nekonečné množstvo kombinácií počas zariaďovania interiérov. Gresová dlažba akou je práve Alessandria Arce možno využiť ako interiérovú dlažbu, tak aj exteriérovú dlažbu. Odtieň Arce by bol taktiež veľmi zaujímavý ako kuchynský, či kúpeľňový obklad. Možnosti s matnou imitáciou dreva ako Alessandria Arce je naozaj nekonečno. K sérií Alessandria sa dokonca vyrábajú originál soklové lišty, takže sa nemusíte trápiť s rezaním. 

Akcia !
Alessandria Bone 9x120R (sokel)
26,90 € / ks
269,04 € / bal

Alessandria Bone, inšpirovaná svetlými druhmi dreva je perfektnou voľbou do každého kúta Vášho domova, ako aj na vonkajšiu terasu. Túto gresovú (mrazuvdzornú) dlažbu možno kombinovať ako so studenými tak teplými farbami, podľa Vášho vkusu. Obklady v odtieni Bone by sa takisto dali využiť ako zaujímavá dizajnérska aplikácia do kúpeľne. Možností využitia tohto matného povrchu sú nekonečné. Drevodekorová dlažba Alessandria Bone je dostupná v obľúbenom formáte 20x120. Alessandria Bone je vhodná aj na podlahové kúrenie, dokonca sa k sérií vyrábajú aj originál soklové lišty.

Akcia !
Alessandria Bone 20x120R (protišmyk R11)
42,90 € / m2
61,78 € / bal

Alessandria Bone, inšpirovaná svetlými druhmi dreva je perfektnou voľbou do každého kúta Vášho domova, ako aj na vonkajšiu terasu. Túto gresovú (mrazuvdzornú) dlažbu možno kombinovať ako so studenými tak teplými farbami, podľa Vášho vkusu. Obklady v odtieni Bone by sa takisto dali využiť ako zaujímavá dizajnérska aplikácia do kúpeľne. Možností využitia tohto matného povrchu sú nekonečné. Drevodekorová dlažba Alessandria Bone je dostupná v obľúbenom formáte 20x120, dokonca so zvýšeným protišmykom R11, ktorý predurčuje dlažbu na využitie v exteriéri.

Akcia !
Alessandria Camel 20x120R (protišmyk R11)
42,90 € / m2
61,78 € / bal

Drevodekor Alessandria Camel sa vyrába priamo v Španielsku vo fabrike Prissmacer. Alessandria ma dokonalé technické vlastnosti. Gresový materiál zaručuje mrazuvzdornosť dlažby. Vďaka tomu je možné sériu použiť nie len v interiéri, ale aj v exteriéri. Alessandria sa vyrába aj so zvýšeným protišmykom R11, čo predurčuje dlažbu využiť aj na nekrytých terasách či balkónoch. Svojím neutrálnym farebným odtieňom umožňujú rôzne kombinácie pre Vaše dizajnérske preferencie. Alessandria ponúka originál sokle ku každému odtieňu, čo vám uľahčí prácu s rezaním.

Akcia !
Alessandria Arce 20x120R (protišmyk R11)
42,90 € / m2
61,78 € / bal

Španielske dlažby a obklady sú garanciou kvality a výdrže. Odtieň Arce je bezpodmienečne jeden z najobľúbenejších odtieňov obkladov a dlažieb imitujúcich drevo. Vďaka svojej farbe umožňuje nekonečné množstvo kombinácií počas zariaďovania interiérov. Gresová dlažba akou je práve Alessandria Arce možno využiť ako interiérovú dlažbu, tak aj exteriérovú dlažbu. Vyrába sa aj so zvýšeným protišmykom R11, ktorý dlažbu predurčuje na vonkajšie použitie na nekryté terasy či balkóny. K sérií Alessandria sa dokonca vyrábajú originál soklové lišty, takže sa nemusíte trápiť s rezaním. 

Akcia !
Alessandria Arce Mosaico 30x30R
26,90 € / ks
295,94 € / bal

Španielske dlažby a obklady sú garanciou kvality a výdrže. Odtieň Arce je bezpodmienečne jeden z najobľúbenejších odtieňov obkladov a dlažieb imitujúcich drevo. Vďaka svojej farbe umožňuje nekonečné množstvo kombinácií počas zariaďovania interiérov. Gresová dlažba akou je práve Alessandria Arce možno využiť ako interiérovú dlažbu, tak aj exteriérovú dlažbu. Séria Alessandria ponúka dizajnové mozaiky skladajúce sa z 36 malých kúskov v rozmere 30 x 30 cm. Mozaiky možno použiť ako obklad do kúpeľne do sprchové kútu, na vaňu či za kuchynskú linku. 

Akcia !
Alessandria Camel Mosaico 30x30R
26,90 € / ks
295,94 € / bal

Drevodekor Alessandria Camel sa vyrába priamo v Španielsku vo fabrike Prissmacer. Alessandria ma dokonalé technické vlastnosti. Gresový materiál zaručuje mrazuvzdornosť dlažby. Vďaka tomu je možné sériu použiť nie len v interiéri, ale aj v exteriéri. Svojím neutrálnym farebným odtieňom umožňujú rôzne kombinácie pre Vaše dizajnérske preferencie. Séria Alessandria ponúka dizajnové mozaiky skladajúce sa z 36 malých kúskov v rozmere 30 x 30 cm. Mozaiky možno použiť ako obklad do kúpeľne do sprchové kútu, na vaňu či za kuchynskú linku. 

Akcia !
Alessandria Bone Mosaico 30x30R
26,90 € / ks
295,94 € / bal

Alessandria Bone, inšpirovaná svetlými druhmi dreva je perfektnou voľbou do každého kúta Vášho domova, ako aj na vonkajšiu terasu. Túto gresovú (mrazuvdzornú) dlažbu možno kombinovať ako so studenými tak teplými farbami, podľa Vášho vkusu. Obklady v odtieni Bone by sa takisto dali využiť ako zaujímavá dizajnérska aplikácia do kúpeľne. Séria Alessandria ponúka dizajnové mozaiky skladajúce sa z 36 malých kúskov v rozmere 30 x 30 cm. Mozaiky možno použiť ako obklad do kúpeľne do sprchové kútu, na vaňu či za kuchynskú linku. 

Akcia !
Alessandria Camel 9x120R (sokel)
26,90 € / ks
269,04 € / bal

Drevodekor Alessandria Camel sa vyrába priamo v Španielsku vo fabrike Prissmacer. Alessandria ma dokonalé technické vlastnosti. Gresový materiál zaručuje mrazuvzdornosť dlažby. Vďaka tomu je možné sériu použiť nie len v interiéri, ale aj v exteriéri. Svojím neutrálnym farebným odtieňom umožňujú rôzne kombinácie pre Vaše dizajnérske preferencie. 3D realistický vzor dreva Vám zaručuje, že kombinácia jednotlivých dlaždíc a obkladov vytvorí neopakovateľné kombinácie, ktoré nebudú splývať v jedno, naopak vytvoria zaujímavé vizuálne prevedenia. Alessandria ponúka originál sokle ku každému odtieňu, čo vám uľahčí prácu s rezaním.