Dlažby s imitáciou kameňa

Aktívne filtre

technicke-vlastnosti

Poggio

Stavte na výnimočnosť a kvalitu a vyberte si do svojej domácnosti exkluzívnu španielsku dlažbu do interiéru. Mrazuvzdorná dlažba s výbornými technickými vlastnosťami disponuje lesklým povrchom a k dispozícii je v obľúbenom rozmere 60x60 cm. Je rektifikovaná, vďaka čomu sú škáry medzi jednotlivými kusmi viditeľné iba minimálne. Táto moderná dlažba je k dispozícii v piatich rôznych farebných prevedeniach, ktoré je možné zároveň použiť aj ako obklad na stenu. Vďaka digitálnej tlači sú jednotlivé dlaždice rozdielne a vytvárajú tak na podlahe či stene neopakovateľný dizajn. 

Poggio
Akcia !
Poggio Marengo 60x60
24,90 € / m2
35,86 € / bal

Kto preferuje tmavší odtieň, no zároveň s bledšou žilou, je na správnom mieste. Poggio marengo od Španielského výrobcu je zaručenou kvalitou, ktorá je garantovaná gresovým materiálom a mrazuvzdornosťou tejto rektifikovanej dlažby vo veľmi obľúbenom formáte 60x60 cm. Táto moderná porcelánová dlažba je vhodná aj ako obklad na stenu kdekoľvek do vašej domácnosti. Svojou jemnosťou a eleganciou si získa nejdeného zákazníka.

Akcia !
Poggio Moka 60x60R
34,90 € / m2
50,25 € / bal

Predstavujete si do svojej domácnosti, alebo iného komerčného priestoru krásny odtieň moka s jemnou béžovou žilou? V tom prípade s odpoveďou na vaše požiadavky prichádza poggio moka od španielskeho výrobcu v obľúbenom formáte 60x60 cm.. Tento teplý odtieň dodá príjemnú domácku atmosféru do každej miestnosti, do ktorej je táto gresová, mrazuvzdorná a rektifikovaná dlažba či obklad uložený. 

Akcia !
Poggio Marfil 60x60R
34,90 € / m2
50,25 € / bal

Interiérová dlažba poggio marfil je ideálnym riešením pre minimalistické moderné domácnosti vďaka svojmu jednoduchému, no zároveň nadčasovému dizajnu. Tento typ a odtieň je vynikajúcim výberom pre domácnosť, ktorá sleduje aktuálne trendy, no zároveň túži po domácnosti, ktorá bude „in“ aj o pár rokov. Dlažbu môžete zladiť s dizajnovým nábytkom aj pestrejších farieb.

Akcia !
Poggio Gris 60x60
24,90 € / m2
35,86 € / bal

K dispozícii je v lesklej povrchovej úprave a vo veľmi obľúbenom formáte 60x60 cm. Španielska produkcia zabezpečuje vysokú kvalitu tejto gresovej, mrazuvzdornej a rektifikovanej dlažby. Táto porcelánová dlažba je ideálna do obývačky, kuchyne, chodby či ako obklad do kúpeľne. Krásna šedá farba je vhodná na kombináciu s rôznymi odtemni doplnkov a svojou jemnosťou a eleganciou si získa nejdeného zákazníka

Akcia !
Poggio Blanco 60x60
24,90 € / m2
35,86 € / bal

Krásna jemne šedá lesklá dlažba je ideálnym riešením pre minimalistické moderné domácnosti vďaka svojmu jednoduchému, no nadčasovému dizajnu. Svojou jemnosťou a eleganciou si získa nejdeného zákazníka. Španielska produkcia zabezpečuje vysokú kvalitu tejto gresovej, mrazuvzdornej a rektifikovanej dlažby vo veľmi obľúbenom formáte 60x60 cm. Táto moderná porcelánová dlažba je vhodná aj ako obklad na stenu kdekoľvek do vašej domácnosti. 

Akcia !
Poggio Blanco 60x120
37,90 € / m2
54,57 € / bal

Krásna jemne šedá lesklá dlažba je ideálnym riešením pre minimalistické moderné domácnosti vďaka svojmu jednoduchému, no nadčasovému dizajnu. Svojou jemnosťou a eleganciou si získa nejdeného zákazníka. Španielska produkcia zabezpečuje vysokú kvalitu tejto gresovej, mrazuvzdornej a rektifikovanej dlažby vo veľmi obľúbenom formáte 60x120 cm. Táto moderná porcelánová dlažba je vhodná aj ako obklad na stenu kdekoľvek do vašej domácnosti. 

Akcia !
Poggio Gris 60x120
37,90 € / m2
54,57 € / bal

K dispozícii je v lesklej povrchovej úprave a vo veľmi obľúbenom formáte 60x120 cm. Španielska produkcia zabezpečuje vysokú kvalitu tejto gresovej, mrazuvzdornej a rektifikovanej dlažby. Táto porcelánová dlažba je ideálna do obývačky, kuchyne, chodby či ako obklad do kúpeľne. Krásna šedá farba je vhodná na kombináciu s rôznymi odtemni doplnkov a svojou jemnosťou a eleganciou si získa nejdeného zákazníka

Akcia !
Poggio Marengo 60x120
37,90 € / m2
54,57 € / bal

Kto preferuje tmavší odtieň, no zároveň s bledšou žilou, je na správnom mieste. Poggio marengo od Španielského výrobcu je zaručenou kvalitou, ktorá je garantovaná gresovým materiálom a mrazuvzdornosťou tejto rektifikovanej dlažby vo veľmi obľúbenom formáte 60x120 cm. Táto moderná porcelánová dlažba je vhodná aj ako obklad na stenu kdekoľvek do vašej domácnosti. Svojou jemnosťou a eleganciou si získa nejdeného zákazníka.