Obklady a dlažby do kúpeľne

Aktívne filtre

technicke-vlastnosti

Easy Colors

Hľadáte ideálny obklad do kúpeľne alebo kachličky do kuchyne? Najjednoduchším riešením je nepochybne nadčasová španielska séria Easy Colors. Či sa domácnosť nesie v minimalistickom, škandinávskom, tradičnom, retro, vidieckom, vintage či modernom štýle bývania, jednofarebnými obkladačkami nemôžete nikdy nič pokaziť. Kúpeľňové obklady z tejto série sú k dispozícii v rektifikovaných rozmeroch 30 x 60 cm v lesklom či matnom prevedení v tradičných farbách, čo vyplýva aj z názvu celej série. Všetky obkladačky je možné vzájomne kombinovať, vďaka tomu, že majú vždy rovnaký kaliber (presný rozmer). Pokiaľ si myslíte, že by pôsobili v priestore príliš fádne, skúste tieto jednofarebné keramické obklady doplniť dlažbou imitujúcou drevo.

Easy Colors
Akcia !
Easy Colors Vanilla 30x60R (matný povrch)
33,90 € / m2
36,61 € / bal

Kúpeľňové obkladačky vo vanilkovom farebnom prevedení sú ideálne pre priaznivcov teplejších farebných tónov. Tento odtieň interiérových obkladov spolu s matným povrchom skvelo ladí s dlažbou imitujúcou drevo v prirodzených hnedých farbách. Kúpeľňa nepôsobí sterilne, práve naopak, veľmi útulne a domácky. Stačí už iba pár doplnkov z prírodných materiálov, ako napríklad drevený nábytok či dekorácie vyrobené z materiálov imitujúcich drevo a kúpeľňa v škandinávskom, no veľmi nadčasovom štýle je na svete.

Akcia !
Easy Colors Vision 30x60R (lesklý povrch)
33,90 € / m2
36,61 € / bal

Obklady do kúpeľne predurčujú celkový dizajn tejto miestnosti, preto je potrebné ich výberu venovať dostatok času. Či sa Váš domov nesie v minimalistickom, škandinávskom, tradičnom, retro, vidieckom, vintage či modernom štýle bývania, jednofarebnými obkladačkami nemôžete nič pokaziť. Práve tento typ kúpeľňových kachličiek pôsobí veľmi nadčasovo a možno ho kombinovať na viacero spôsobov. Obklady na stenu vo výraznejšej farbe Vision sú k dispozícii v lesklom prevedení v obľúbenom formáte 30 x 60 cm.

Akcia !
Easy Colors Gris 30x60R (lesklý povrch)
33,90 € / m2
36,61 € / bal

Sivá farba patrí v súčasnosti medzi štýlovú a trendy farbu v oblasti interiérového dizajnu. Ak aj Vy patríte medzi obľúbencov týchto farebných tónov, odtieň Gris je pre Vašu kúpeľňu tým pravým riešením. Lesklé rektifikované obklady na stenu, so skvelou hrúbkou 10 - 11 mm v rozmere 30 x 60 cm alebo, pôsobia v priestore veľmi elegantne a exkluzívne. Ako doplnok k týmto obkladom odporúčame svetlejšie odtiene dlažby v lesklom prevedení. Nebojte sa siahnuť napríklad aj po dlažbe imitujúcej drevo.