Aktívne filtre

Úvodná stránka

Kliny (100 ks)
9,99 €
Stojan Alessandria, Miro a Kendal
0,00 €

Série AlessandriaMiro a Kendal sa vyrábajú v španielskej fabrike Prissmacer v obľúbenom formáte drevodekorov 20x120, pri sériách Alessandria a Miro dokonca aj vo variante zvýšeného protišmyku, ktorý možno využiť v exteriéri ako vonkajšiu dlažbu na terasu.

Stojan Antiqua
0,00 €

Antiqua – dlažba imitujúca krásu prírodného dreva v troch farebných aj rozmerových prevedeniach. Farby Grigio, Rovere a Miele vyobrazujú najobľúbenejšie odtiene drevených vzorov na gresových dlaždiciach. 

VIDEO ANTIQUA

Akcia !
Antiqua Miele 20x120
29,90 € / m2
35,88 € / bal

Porcelánová dlažba Antiqua Miele imitujúca drevo je ideálnym materiálom pre interiérovú dlažbu. Vyrába sa v talianskej fabrike Energieker, ktorá je garanciou talianskej kvality a štýlu. Jej autentický drevený vzor prináša do domácností pocit prírody. Využitie však nájde aj v komerčných priestoroch (reštaurácie, kaviarne, kancelárie), kde dodáva potrebnú dávku útulnosti. S týmito talianskymi kachličkami si môžete vytvoriť skutočne nádherný interiér plný elegancie a trvácnosti. Práve vďaka kvalitnému spracovaniu, odolnému materiálu či skvelým technickým vlastnostiam.

Kliešte
19,99 €
Spony 1,5 mm (100 ks)
6,49 €
Nepal 60x120 (leštený povrch)
49,90 € / m2
71,85 € / bal

Kachličky Nepal majú flexibilné využitie, či sa jedná o podlahu alebo stenu – to platí aj pre najobľúbenejší formát 60x120. Táto španielska dlažba je porcelánová, gresová, a teda má mrazuvzdorné vlastnosti a minimálnu nasiakavosť. Napriek tomu sú kachličky určené predovšetkým do interiéru najmä kvôli leštenému povrchu. Rektifikované hrany zabezpečujú pokládku so škárami 2 mm, čím vzniká veľmi kompaktný dizajn na stenách či podlahách. Leštený povrch zvyšuje odraz svetla, takže dokáže presvetliť aj menšie miestnosti.

Stojan Bernini - Superwhite
0,00 €

Luxusné dlažby Bernini a Superwhite sú charakteristické imitáciou mramoru. Obe série sa vyrábajú v Taliansku vo fabrike Energieker v rektifikovaných rozmeroch v dvoch povrchových úpravách – matnej a leštenej.

Spony 1 mm (100 ks)
6,49 €
Akcia !
Alessandria Arce 20x120
34,90 € / m2
50,25 € / bal

Objavte kvalitu a eleganciu v gresovej dlažbe imitujúcej drevo Alessandria Arce v matnom mierne štruktúrovanom prevedení. Tieto úžasné dlažby s nádychom prírody, vyrobené v Španielsku, okúzlia svojím dreveným vzhľadom. S rozmerom 20x120 cm dodajú vášmu priestoru štýlový a prirodzený nádych. Kresbu dreva si už nemusíte predstavovať iba na podlahách, Alessandriu Arce možno využiť aj na stenách ako obklad v kúpeľni, spálni, chodbe či obývačke. Tento dizajnový prvok je skutočne veľmi univerzálny. Vyberte si dokonalý kúsok pre svoj domov ešte dnes.

Stojan Bestseller
0,00 €

Priestorovo úsporný stojan Bestsellers pozostáva z najobľúbenejších sérií matných talianskych dlažieb – H24, Concept a Oxidatio.

Spony 2 mm (100 ks)
6,49 €