Dlažby s imitáciou kameňa

Aktívne filtre

Dlažby s imitáciou kameňa

Pokiaľ hľadáte lacnejšiu alternatívu podlahy z prírodného kameňa, vynikajúcim riešením je práve dlažba s imitáciou rôznych prírodných kameňov (žula, onyx, terakota), ktorá pôsobí v priestore veľmi exkluzívne a luxusne. Celkovú exkluzivitu podčiarkuje najmä povrchová úprava týchto dlažieb. Najluxusnejšou možnosťou je nepochybne leštený povrch dlažieb, ktorý vzniká tak, že sa z matnej verzie vybrúsi leštená. Na druhej strane, lesklé dlažby vznikajú iba natretím lesklej glazúry na matnú dlaždicu, povrch týchto dlaždíc je preto vzhľadom neporovnateľný s tým lešteným. Talianska a španielska produkcia je v oblasti dlažieb s imitáciou prírodných kameňov zárukou skutočnej kvality – aj materiálu, aj dizajnu.

Akcia !
Spark Blue 60x60 (matný povrch)
34,90 € / m2
50,25 € / bal
Nepal 60x120 (leštený povrch)
49,90 € / m2
71,85 € / bal

Kachličky Nepal majú flexibilné využitie, či sa jedná o podlahu alebo stenu – to platí aj pre najobľúbenejší formát 60x120. Táto španielska dlažba je porcelánová, gresová, a teda má mrazuvzdorné vlastnosti a minimálnu nasiakavosť. Napriek tomu sú kachličky určené predovšetkým do interiéru najmä kvôli leštenému povrchu. Rektifikované hrany zabezpečujú pokládku so škárami 2 mm, čím vzniká veľmi kompaktný dizajn na stenách či podlahách. Leštený povrch zvyšuje odraz svetla, takže dokáže presvetliť aj menšie miestnosti.

Malaga Hot 60x60 (leštený povrch)
43,90 € / m2
63,21 € / bal

Malaga Hot je séria zo španielskej výroby, ktorá reprezentuje perfektné technické vlastnosti, gresový materiál, ktorý zabezpečuje mrazuvzdornosť. Možnosť použiť aj v exteriériRektifikované hrany Vám zaručia zmenšenie škár. Ak hľadáte luxusné a dizajnové dlaždice ste na správnom mieste. Leštený povrch s dizajnom imitujúcim rôzne prírodné kamene pôsobí v priestore luxusne a nadčasovo. Leštený povrch má dokonalú povrchovú úpravu bez viditeľných hrboľov. Ponuka séria Malaga je komplexná, pre svoju domácnosť. V ponuke sú aj mozaiky alebo sokle.Akcia !
Potomac Sand 60x60 (matný povrch)
36,90 € / m2
53,14 € / bal

Teplejšie tóny = útulnejší domov. Potomac Sand ponúka pieskové farebné prevedenia s imitáciou mramoru. Španielsku sériu Potomac možno použiť ako obklad do kúpeľne či za kuchynskú linku alebo ako dlažbu do celého domu či bytu. Vyrába sa v troch povrchových prevedeniach - matný, lesklý a leštený povrch. Vďaka gresovému materiálu je možné dlažbu použiť aj do exteriéru, napríklad na terasu či balkón. Rektifikované hrany zabezpečia pokládku s minimálnymi škárami. Tip od nás: vyrobte si z jednotlivých dlaždíc dizajnový stolík!

Akcia !
Yamen Blanco 60x60
24,90 € / m2
35,86 € / bal

Španielska dlažba Yamen Blanco, ktorú je možné použiť zároveň ako obklad na stenu, reprezentuje unikátnu imitáciu prírodného kameňa v jemnom naturálnom odtieni bielej. Gresový materiál zabezpečuje výborné technické vlastnosti dlažby ako je skvelá hrúbka či mrazuvzdornosť. Možno ju teda použiť aj v exteriéri, avšak kvôli lesklému povrchu je vhodnejšia do interiéru. Štvorcový rozmer 60x60 s rektifikovanými hranami patrí medzi najpopulárnejšie formáty súčasnosti.

Akcia !
Poggio Gris 60x60
24,90 € / m2
35,86 € / bal

Dizajnová séria Poggio v zemitom odtieni Gris pochádza zo španielskej fabriky Prissmacer. Táto unikátna dlažba s lesklým povrchom sa vyrába v modernom a veľmi obľúbenom formáte 60x60. Rozmer má rektifikované hrany, a teda dlažby a obklady sa pokladajú s veľmi malými škárami. Dlaždice sú vyrobené z gresu, čo znamená, že majú mrazuvzdorné vlastnosti. Poggio je univerzálna séria, možno ju použiť ako dlažbu do celého domu či bytu alebo ako obklad do kúpeľne či za kuchynskú linku.

Mieres Pearl 30x60 (leštený povrch)
43,90 € / m2
47,41 € / bal

Ak chcete dosiahnuť opticky väčší priestor, skvelým riešením sú leštené povrchy. Tento dokonalo hladký povrch jednoducho rozoznáte od bežných glazovaných lesklých dlažieb, ktoré v určitom sklone a uhle dopadu svetla upozorňujú na svoj nedokonalý „vrúbkovaný“ povrch. Pri leštených dlažbách Vám niečo také rozhodne nehrozí. V každom sklone dlaždíc či uhle dopadu svetla bude povrch jednotlivých dlaždíc dokonalo hladký. Ak preferujete mramorový dizajn v studených farebných tónoch, séria Mieres vo farbe Pearl je pre Vás tým pravým riešením.

Akcia !
Spark Grey 60x60 (matný povrch)
34,90 € / m2
50,25 € / bal
Nepal 60x60 (leštený povrch)
43,90 € / m2
63,21 € / bal

Nepal reprezentuje gresovú imitáciu ónyxu v béžových tónoch s využitím predovšetkým v interiéri. Hoci sú vhodné iba do vnútra, disponujú pomerne veľkou variabilitou. Používajú sa ako dlažba na podlahu či obklad na stenu v bytoch, rodinných domoch, na chatách či v apartmánoch. Kúpeľňa, kuchyňa, obývačka, chodba alebo spálňa – akýkoľvek priestor dlaždiciam Nepal nerobí žiaden problém. Navyše, hrany jednotlivých dlaždíc sú dokonalo ostré vďaka rektifikácii. Môžu sa teda ukladať so skutočne úzkymi škárami s hrúbkou iba 1 mm.

Malaga Cold 60x60 (leštený povrch)
43,90 € / m2
63,21 € / bal

Malaga je séria, ktorá je charakteristická dokonalými technickými vlastnosťamiGresový materiál zaručuje mrazuvzdornosť dlažby, ktorú možno použiť aj ako obklad. Rektifikované hrany. Leštený povrch pôsobia v priestore luxusne a exkluzívne. Séria Malaga Cold patrí medzi studenšie odtiene s mramorovým efektom. Séria Malaga je multiformátová, vybrať si môžete z deviatich rôznych formátov, vrátane veľkoformátových riešení. Séria Malaga je španielskeho pôvodu, ktorá je vhodná aj na podlahové kúrenie.

Akcia !
Potomac Gris 60x60 (matný povrch)
36,90 € / m2
53,14 € / bal

Sivé studené tóny s imitáciou mramoru, to je Potomac Gris. Nadčasovú sériu možno použiť ako obklad do kúpeľne či za kuchynskú linku, ale aj ako dlažbu do celého domu či bytu. Gresový materiál zabezpečuje mrazuvzdornosť dlažby, a preto ju je možné použiť aj v exteriéri na terase či na balkóne. Vďaka rektifikovaným hranám sa minimaluzuje viditeľnosť škár. Vyrába sa v troch povrchových prevedeniach - matnýlesklý a leštený povrch. Tip od nás: dlažbu možno použiť aj inak ako na stenu či na zem, skúste si z jednotlivých dlaždíc vyrobiť dizajnový stolík.

Akcia !
Yamen Gris 60x60
24,90 € / m2
35,86 € / bal

Španielska dlažba Yamen Gris, ktorú je možné použiť zároveň ako obklad na stenu, reprezentuje unikátnu imitáciu prírodného kameňa v jemnom naturálnom odtieni bledosivej. Gresový materiál zabezpečuje výborné technické vlastnosti dlažby ako je skvelá hrúbka či mrazuvzdornosť. Možno ju teda použiť aj v exteriéri, avšak kvôli lesklému povrchu je vhodnejšia do interiéru. Štvorcový rozmer 60x60 s rektifikovanými hranami patrí medzi najpopulárnejšie formáty súčasnosti.