Dlažby s imitáciou dreva

Aktívne filtre

Dlažby s imitáciou dreva

Rozlúčte sa so starou nekvalitnou plávajúcou podlahou či zničenými drevenými parketami a privítajte dlažby, ktoré dokonalo imitujú drevo, pričom zároveň ponúkajú tú najvyššiu kvalitu, akú dlažba môže predstavovať. Výhodou dlažieb s imitáciou dreva je nepochybne kvalita materiálu, keďže sú vyrobené z pevného a odolného gresu, ale aj možnosť kombinovať takúto mrazuvzdornú a nízko nasiakavú dlažbu s podlahovým kúrením. Práve dlažby s motívom dreva vyžarujú potrebné teplo domova a umožňujú spríjemniť atmosféru v každom kúte vašej domácnosti. Spojenie s prírodou ešte nikdy nebolo tak jednoduché. Neobmedzujte sa v tomto prípade iba na interiér, ale použite drevodekor so zvýšeným protišmykom R11 aj na svojej terase alebo balkóne či 2 cm exteriérovú dlažbu s motívom dreva okolo bazénu alebo vo svojej záhrade.

Akcia !
Antiqua Grigio 20x120
29,90 € / m2
35,88 € / bal

Najobľúbenejším formátom drevodekorov je rozmer 20x120. Aj dlažba Antiqua Grigio sa vyrába v tomto populárnom rozmere s matným reliéfnym povrchom. Ide o veľmi flexibilnú dlažbu, ktorú je možné využiť v domácnosti, ale aj v komerčných priestoroch; na podlahách ako interiérovú dlažbu, rovnako aj na stenách ako obklad. Svoje využitie nájde skutočne kdekoľvek. Vďaka jej technickým vlastnostiam a skvelej hrúbke 9 mm sa s touto dlažbou pracuje skutočne jednoducho. Rektifikované hrany navyše zabezpečujú pokládku s úzkymi škárami.

Akcia !
Trunk Blanco 23x120
28,90 € / m2
39,88 € / bal

Biely drevodekor patrí nepochybne medzi populárny prvok v mnohých domácnostiach. Pokiaľ preferujete vintage, retro, prípadne rustikálny štýl bývania, farebný odtieň Blanco zo série Trunk je pre vás tým správnym riešením. Gresová matná dlažba imitujúca biele drevo však môže pôsobiť i veľmi súčasne. Patrí totiž medzi obľúbené prvky priestorov zariadených v obľúbenom škandinávskom štýle bývania. Drevo, biela farba a minimalizmus - to je všetko, čo táto španielska dlažba so vzhľadom dreva reprezentuje.

Akcia !
Miro Fumo 20x120
34,90 € / m2
58,63 € / bal

Urobte svoj domov jedinečným s rektifikovanou dlažbou so vzorom dreva Miro Fumo. Tento kvalitný španielsky produkt prepája prirodzený vzhľad dreva s výhodami dlažby. Rektifikované hrany zabezpečujú precízne spojenie dlaždíc vo formáte 20x120 cm, čím vzniká moderný a elegantný interiér. Štruktúrovaný povrch dlažby dodáva vášmu priestoru autentický vzhľad dreva, a to s výhodou jednoduchej údržby a odolnosti. Kvalitný materiál zaručuje trvanlivosť, čo robí túto dlažbu ideálnou voľbou pre obývacie izby, spálne alebo kuchyne.

Akcia !
Kendal Arce 20x120
34,90 € / m2
58,63 € / bal

Španielska dlažba Kendal Arce je presne to, čo potrebujete, ak hľadáte drevodekor, ktorý zútulní každý kút vo vašej domácnosti. Odtieň Arce kopíruje farebný odtieň javoru. Ide o veľmi prirodzenú farbu dreva, ktorá je ľahko kombinovateľná a moderná. Kendal sa hodí ako dlažba na podlahu do celého domu či bytu aj v kombinácii s podlahovým kúrením, no možno ju použiť tiež ako obklad do kúpeľne, či ako obklad za kuchynskú linku. Gresový materiál garantuje mrazuvzdornosť dlažby, preto Kendal možno využiť aj v exteriéri. Ide o skvelé riešenie, ktoré vytvára jednotnú líniu medzi obývačkou a terasou.

Akcia !
Alessandria Arce 20x120
34,90 € / m2
50,25 € / bal

Objavte kvalitu a eleganciu v gresovej dlažbe imitujúcej drevo Alessandria Arce v matnom mierne štruktúrovanom prevedení. Tieto úžasné dlažby s nádychom prírody, vyrobené v Španielsku, okúzlia svojím dreveným vzhľadom. S rozmerom 20x120 cm dodajú vášmu priestoru štýlový a prirodzený nádych. Kresbu dreva si už nemusíte predstavovať iba na podlahách, Alessandriu Arce možno využiť aj na stenách ako obklad v kúpeľni, spálni, chodbe či obývačke. Tento dizajnový prvok je skutočne veľmi univerzálny. Vyberte si dokonalý kúsok pre svoj domov ešte dnes.

Akcia !
Noe Arce 23x120
28,90 € / m2
39,88 € / bal

Matná dlažba imitujúca drevo skvelo reprezentuje prírodné prvky v akejkoľvek domácnosti. Ideálna je ako dlažba do bytu či ako dlažba do domu v kombinácii s podlahovým kúrením. Jednotlivé dlaždice možno zároveň použiť v exteriéri ako vonkajšiu dlažbu prípadne na stenu ako napríklad obklad do kúpeľne či do chodby. Už z názvu dlažby vyplýva, že ide o drevodekor imitujúci drevo javora (arce = javor v španielčine). Dlažba Noe Arce je k dispozícii v rozmere 23 x 120 cm, ktorý je v súčasnosti veľmi obľúbený.

Miro Fumo 20x120 (zvýšený protišmyk)
39,90 € / m2
67,03 € / bal

Dlažba so zvýšeným protišmykom poskytuje istotu aj pri nepriaznivých poveternostných podmienkach, čím zabezpečuje pohodlie a bezpečnosť pre vás a vašu rodinu. Je ideálna pre terasy, okolie bazénov, chodníky a ďalšie exteriérové priestory. Oživte svoj exteriér so špičkovou protišmykovou dlažbou Miro Fumo, ktorá spája bezpečnosť s nádherným vzhľadom imitujúcim drevo. Táto dlažba je špeciálne navrhnutá pre vonkajšie priestory, kde kombinuje eleganciu dreva s výnimočnou bezpečnosťou. Drevo je symbol prírody a tepla, čím dokonalo zapadá do vonkajšieho prostredia.

Kendal Arce 9x120 (sokel)
12,90 € / ks
129,00 € / bal

Dokonalú imitáciu dreva, ktorú reprezentuje španielska séria Kendal, dopĺňajú originálne soklové lišty v rovnakom dizajne a farbe. Soklové lišty so vzorom dreva sú k dispozícii z rovnakého materiálu ako dlažby tejto série. Ide teda o sokle vyrobené z pevného a odolného gresu, ktoré majú výšku 9 cm a dĺžku 120 cm, čím dokonalo ladia s dlažbou v rozmere 20x120 cm. Originálne soklové lišty majú krásne zaoblené horné hrany a sú tak estetickejším riešením než sokle, ktoré vznikajú rezaním z dlaždíc až pri samotnej pokládke.

Akcia !
Antiqua Miele 20x120
29,90 € / m2
35,88 € / bal

Porcelánová dlažba Antiqua Miele imitujúca drevo je ideálnym materiálom pre interiérovú dlažbu. Vyrába sa v talianskej fabrike Energieker, ktorá je garanciou talianskej kvality a štýlu. Jej autentický drevený vzor prináša do domácností pocit prírody. Využitie však nájde aj v komerčných priestoroch (reštaurácie, kaviarne, kancelárie), kde dodáva potrebnú dávku útulnosti. S týmito talianskymi kachličkami si môžete vytvoriť skutočne nádherný interiér plný elegancie a trvácnosti. Práve vďaka kvalitnému spracovaniu, odolnému materiálu či skvelým technickým vlastnostiam.

Akcia !
Trunk Haya 23x120
28,90 € / m2
39,88 € / bal

Najjemnejší farebný odtieň série Trunk reprezentuje farba Haya. Už z názvu dlažby vyplýva, že ide o drevodekor imitujúci bukové drevo (haya = buk v španielčine). K dispozícii je vo formáte 23 x 120 cm v matnom prevedení. Táto dlažba so vzhľadom dreva má skvelé technické vlastnosti, vďaka ktorým ju možno umiestniť v interiéri aj v exteriéri. Protišmyková, gresová, mrazuvzdorná dlažba sa hodí jednak do obývačky, kuchyne, chodby, či do kúpeľne, no vynikajúco pôsobí aj ako dlažba na terase či na balkóne.

Akcia !
Alessandria Camel 20x120
34,90 € / m2
50,25 € / bal

Čo poviete na krásu prírodného dreva vo svojom interiéri s exkluzívnou dlažbou so vzorom dreva Alessandria Camel? Táto gresová imitácia dreva zachytáva kresbu dreva a jeho prirodzenú eleganciu tak presne, že budete prekvapení. Matný povrch tejto dlažby spolu s „ťavím“ farebným odtieňom dodá vášmu domovu nezameniteľný šarm. Mierne štruktúrovaný povrch a dokonalé zobrazenie drevených uzlov dodáva na autentickosti drevodekoru. S touto dlažbou prinesiete do svojho interiéru teplo a želanú príjemnú atmosféru.

Miro Fumo 9x120 (sokel)
12,90 € / ks
129,00 € / bal

Dokonalú imitáciu dreva, ktorú reprezentuje španielska séria Miro, dopĺňajú originálne soklové lišty v rovnakom dizajne a farbe. Soklové lišty so vzorom dreva sú k dispozícii z rovnakého materiálu ako dlažby tejto série. Ide teda o sokle vyrobené z pevného a odolného gresu, ktoré majú výšku 9 cm a dĺžku 120 cm, čím dokonalo ladia s dlažbou v rozmere 20x120 cm. Originálne soklové lišty majú krásne zaoblené horné hrany a sú tak estetickejším riešením než sokle, ktoré vznikajú rezaním dlaždíc až pri samotnej pokládke.